Ürünlerimiz

Dijital Arşiv Otomayonu

Dijital Arşiv Otomayonu

Erma Yazılım Dijital Arşiv Otomasyonu

Erma Yazılım Dijital Arşiv Otomasyonu; kurum ve kuruluşların mevcut arşivlerinin sayısal ortama aktarımı için gerekli servisleri gerçekleştirmektedir. Bugüne kadar birçok projeyi başarı ile tamamlayarak, saatte 1000 evrak kapasitesi ile fiziksel arşivinizi dijital ortama aktarabilecek bir altyapıyı oluşturmuştur.

Firmamız; kurumunuz arşivinin inceleyerek proje planınızı hazırlar ve bu plan doğrultusunda, gerek organizasyonu yaparak, tüm donanım, yazılım ve insan kaynağını en etkin şekilde kullanmanızı ve projenin yöneticiliğini yaparak sayısal arşive geçişinizi kolay ve sorunsuz olarak kısa sürelerde gerçekleştirir. Sayısal Arşive geçmiş kurumların arşivlerinin güncel kalması için gerekli hazırlıkları yaparak projelerini anahtar teslimi bitirir.

Gelişmiş akıllandırma alt yapısı sayesinde belgelerin otomatik olarak akıllandırma sistemine tabii tutularak belge içeriğinde metada gerekmeden arama yapma sağlanmıştır. (Full Text Search arama yapabilme)

Yüz binlerce evrak içerisinden belgede geçen herhangi bir bilgiye dayanarak arama yapabilme ve bu özellik sayesinde belgelerin oldukça hızlı olarak sayısallaştırılması sağlanabilmektedir.

Firmamız tarafından tasarlanan arşiv organizasyonu sayesinde kullanıcılar arşiv içerisinde yetkileri dahilinde aramalar yapabilmektedir.

Bu bilgilere Web,Android,Apple iOS ve diğer mobil sistemler üzerinden ulaşabilmekte ve cloud üzerinden çıktılar alınabilmektedir.

Evrakın doğruluğunu bulabilmek için ise her bir evrak için HASH hesaplanmakta ve evraklara eklenmektedir. Bunun sayesinde bu sistem üzerinden gönderdiğiniz evraklar dış kullanıcılar evrakları doğrulayabilmektedir.

Tarih

23 Ocak 2015

Tags

Belediye

Erma Yazılım

ERMA YAZILIM, bölgesinde 100?den fazla Yerel Yönetim,Kurumları ve Özel İşletmelerde çalışmalar yürüten profesyonel çözümler sunan bir yazılım geliştirme ve danışmanlık kuruluşudur.

Arama